Eliška Junková čestnou občankou Prahy 1

Městská část Praha 1 se rozhodla udělit své dlouholeté obyvatelce, paní Elišce Junkové, čestné občanství.

Vážení příznivci, kamarádi, rodinní příslušníci, podporovatelé, obdivovatelé, automobiloví nadšenci, a všichni ostatní, kdo nějakým způsobem jste znali okouzlující automobilovou závodnici paní Elišku Junkovou,

Je mi ctí Vás pozvat na slavnostní předání Čestného občanství Prahy 1 in memoriam, které za paní Elišku Junkovou převezme z rukou starosty MČ Praha 1 Oldřicha Lomeckého její syn Vladimír Junek.

Slavnostní událost se uskuteční 28.června 2016 ve 14.30 na Staroměstské radnici (ve Svatební síni). Pozvánku máte v příloze.

Prosím o potvrzení Vaší účasti do pátku 24.června 2016 na můj email: veronika.blazkova@praha1.cz, nebo tel:725 834 152.

Předem děkuji za Váš čas, který pozvání i samotné události věnujete.
S pozdravem,

MgA. Veronika Blažková